Movies
Ratings
345
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ShelterRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5