Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0