Movies
Ratings
100
AvatarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
ChawRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0