Series
Ratings
256
TunnelRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0