Series
Ratings
47
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
- JeongnyeonRated ★ 5.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5