Movies
Ratings
88
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
BlindRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0