Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0