Movies
Ratings
399
To Each His OwnRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0