Series
Ratings
46
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0