Movies
Ratings
170
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Gnomeo & JulietRated ★ 2.5
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 4.5
The GuardianRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 1.0
Mr. HongRated ★ 2.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0