Titles you rated
The FortressRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 2.0