Movies
Ratings
1161
InterstellarRated ★ 5.0
Confession of PainRated ★ 3.0
Tai Chi ZeroRated ★ 1.5
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 3.0
FestivalRated ★ 2.0
Drive AngryRated ★ 1.5
TimecopRated ★ 2.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
The General's DaughterRated ★ 2.0
DororoRated ★ 2.0
True LegendRated ★ 2.5
Dragon Tiger GateRated ★ 2.0
Butterfly on a WheelRated ★ 2.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 2.0- All Bark No BiteRated ★ 2.5
You Only Live TwiceRated ★ 3.0
The AssassinsRated ★ 3.0- To You From MeRated ★ 2.0
Iron SkyRated ★ 2.5
The ResidentRated ★ 2.5