Movies
Ratings
75
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5