Movies
Ratings
435
Long Live the KingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5