Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0