Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5