Movies
Ratings
874
SearchingRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
OriginRated ★ 2.0
The BFGRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5