Movies
Ratings
16
The HoleRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 5.0
Address UnknownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0