Movies
Ratings
34
MaleficentRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5