Titles you rated
- Phantom SingerRated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.5
The GuestRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
NCISRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 3.0