Movies
Ratings
180
Empire of LustRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
Postman to HeavenRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 1.0