Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0