Titles you rated
Death's GameRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Love Like the GalaxyRated ★ 3.5
The Imperial CoronerRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
Mr. BadRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Winter BegoniaRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
Ashes of LoveRated ★ 3.0
Word of HonorRated ★ 2.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Till The End of The MoonRated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 3.5
Under the PowerRated ★ 4.5