Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5