Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.5
General Hospital 2Rated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
SangdoRated ★ 4.0