Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.5
Mourning GraveRated ★ 1.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5