Movies
Ratings
171
SakuranRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
White NightRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 2.5