Movies
Ratings
233
BelieverRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 1.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5