Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0