Series
Ratings
51
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 2.5
- Deux YeojaRated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.0
Perfect CombiRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0