Movies
Ratings
19
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0