Movies
Ratings
574
WhiplashRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 0.5
Past LivesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5