Movies
Ratings
36- Take OffRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0