Series
Ratings
19- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0