Movies
Ratings
51
The VanishedRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5