Movies
Ratings
230
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0