Series
Ratings
31- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
LastRated ★ 4.5