Movies
Ratings
270
MadagascarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0