Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- IslandRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Bloody MondayRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 5.0