Titles you rated
Road to BostonRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 0.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 5.0
Seo BokRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Cold PursuitRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5