Series
Ratings
38
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0