Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.0