Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Love & DeathRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5