Movies
Ratings
53
The Dark KnightRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0