Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0