Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0