Movies
Ratings
402- VirusRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- BoosruckRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.0- Meat PuppetRated ★ 4.0
Help, I'm Alien PregnantRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0