Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0