Series
Ratings
22
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0