Series
Ratings
22
SKY CastleRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5